projekty:

koncerty

Inspirujący wieczór pełen muzyki i tańca

"Jestem Kobietą"

Wspaniała energia, piękna muzyka i niezapomniane momenty – oto krótkie podsumowanie koncertu „Jestem Kobietą”, który odbył się 08.03.2024 r. z inicjatywy naszej Fundacji w Centrum Kultury Izabelin. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło utalentowanych artystów, utrzymując publiczność w ekscytującym nastroju przez cały wieczór.

Wśród uczestników koncertu znaleźli się znakomici wokaliści, tancerze i muzycy, którzy dostarczyli niezliczonych emocji i chwil radości. Zuzanna Urbanik, Kornelia Czerwiec, Maja Walentynowicz, Katarzyna Wygnaniec, Ewa Rejman oraz tercet Esencja w składzie: Anna Kaniok, Weronika Grądzka i Laura Jasnos, zaprezentowali swoje niezwykłe talenty, poruszając publiczność swoimi wyjątkowymi interpretacjami.

Dla zakochanych i nie tylko..

"Muzyka Miłości"

W dniu 18 lutego 2024 roku, sala Urzędu Gminy Michałowice ożywiła się dźwiękami muzyki i głosów utalentowanych artystów. To właśnie tam odbył się niezwykły koncert pt. „Muzyka Miłości”, zorganizowany przez Fundację Rozwoju Pasji JoseSong.

Na scenie tego wyjątkowego wydarzenia zaśpiewały dwaj wspaniałe wokalistki, Gabriela Kurzac, multiinstrumentalistka i laureatka licznych konkursów ogólnopolskich, w tym Grand Prix Festiwalu JoseSong, uczestniczka programów telewizyjnych, takich jak „The Voice Kids TVP” czy „Szansa na sukces”, oraz Aleksandra Pieczkowska – uczestniczka wielu projektów muzycznych oraz laureatka Festiwalu JoseSong.

Magia świąt na scenie

Koncert Świątecznych Przebojów

17 grudnia o godzinie 14:00 odbył się 'Koncert Świątecznych Przebojów’ z udziałem utalentowanych artystek z Fundacji Rozwoju Pasji JoséSong! Śpiewaliśmy w magicznym otoczeniu zimowych dekoracji w Galerii Północnej w Warszawie, od nostalgicznych dźwięków 'O holy night’ po energetyczne brzmienia 'All I Want for Christmas Is You’!

Wieczór Polskiej Muzyki

"Brzmienia Bielan"

Podopieczne Fundacji Rozwoju Pasji JoséSong i laureatki VII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu JoséSong przygotowały niepowtarzalny repertuar, w którym usłyszymy polskie przeboje w wyjątkowych, akustycznych aranżacjach. Co ciekawe, każdy utwór – który wszyscy znamy od dekad – jest związany z Bielanami!

Na scenie wystąpią: Ewa Rejman, Kinga Wołoszyn, Zuzanna Urbanik, Nadia Reguła, Natalia Kosmowska, Daria Salamon, Aleksandra Pieczkowska Elisabeth Pryka, Katarzyna Wygnaniec i tercet Esencja w składzie Anna Kaniok, Weronika Grądzka i Laura Jasnos.

Data: piątek 10. listopada 2023 r. godz. 18:00
Miejsce: Sala widowiskowa Urzędu Dzielnicy Bielany
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność przyjścia.

Tam gdzie powstaliśmy...

"Bielany akustycznie"

Nie da się ukryć, że Bielany to malownicza i urokliwa dzielnica Warszawy. Zachwyca spokojem, niepowtarzalnym klimatem i bliskością natury. Spacerując po cichych uliczkach, parkach, skwerach i Lasku Bielańskim można odpocząć od miejskiego zgiełku i pulsującej metropolii. Pewnie dlatego Bielany przyciągają wielu artystów, dla których bielański klimat stał się miejscem inspiracji. To tutaj powstawały polskie piosenki, które od dekad poruszają nasze serca. Część z nich w postaci coverów, znalazła się na już trzeciej  jubileuszowej płycie z udziałem laureatów Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong – „Bielany akustycznie”. Premiera płyty miała miejsce 02. września 2023 r. podczas „Żegnaj lato na Bielanach” i przyciągnęła pod Bielańską scenę dziesiątki osób. Wystąpili: Ewa Rejman, Kinga Wołoszyn, Zuzanna Urbanik, Nadia Reguła, Daria Salamon, Aleksandra Pieczkowska, Elisabeth Pryka, Katarzyna Wygnaniec, Kornelia Czerwiec oraz tercet ESENCJA w składzie: Anna Kaniok, Weronika Grądzka i Laura Jasnos.

 

Jej piosenki nadal zna cała Polska...

"Tribute to Anna Jantar"

Piosenki Anny Jantar zna praktycznie cała Polska. Podczas festynu “Żegnaj lato na Bielanach” 3. września 2022 r. mogliśmy usłyszeć kilkanaście utworów w wykonaniu laureatów Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong. Na scenie wybrzmiały takie hity jak “Radość najpiękniejszych lat”, “Wielka dama tańczy sama”, “Tylko mnie poproś do tańca”, “Pozwolił nam los”, “Nic nie może przecież wiecznie trwać”, “Staruszek świat”, “Nie wierz mi, nie ufaj mi”, “Moje jedyne marzenie”, “Mój tylko mój”, “Zawsze gdzieś czeka ktoś”, “Kto umie tęsknić”, “Ktoś między nami”, “Najtrudniejszy pierwszy krok”, “Żeby szczęśliwym być” oraz oczywiście “Tyle słońca w całym mieście”. Śpiewali je dla bielańskiej publiczności artyści, laureaci Festiwalu JoséSong: Aneta Domarecka, Gabriela Kurzac, Maria Leszczełowska, Ewa Rejman, Zuzanna Ginko, Pola Radoń oraz Kamil Sidor. Wykonawcom akompaniował Aleksander Krawczyk – laureat licznych konkursów pianistycznych na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Wydarzenie zgromadziło kilkaset osób, a wykonania niosły się pogłosem na całe Bielany.