FUNDACJA:

NASZ ZESPÓŁ

👋 Nasz zespół

Fundacja Rozwoju Pasji JoséSong została założona z potrzeby serca we wrześniu 2023 r., by wspierać młodych artystów z całej Polski w ich muzycznym rozwoju. Już niebawem przedstawimy Wam nazwiska wolontariuszy, którzy współtworzą projekt.

Założycielka fundacji:

Karolina Rudzik

Założyła fundację, by pomóc innym w pełni wykorzystać ich potencjał twórczy. Pragnie stworzyć przestrzeń i szansę na pełen rozkwit pasji w szczególności młodych ludzi. Praca z młodzieżą daje jej ogromną radość i satysfakcję.

Ukończyła filologię germańską na Uniwersytecie Warszawskim, Studia Podyplomowe z Zarządzania Oświatą na UKSW i Podyplomowe Studia Menedżerskie dla Twórców, Artystów i Animatorów Kultury na UW. Dyplomowana nauczycielka języka niemieckiego. Pełniła funkcję kierowniczki Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie i opiekunki Młodzieżowej Rady Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy. Redaktorka prowadząca publikacji pt. „75-lecie”, która została nominowana do Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej. Dyrektorka Festiwalu JoséSong, który otrzymał wyróżnienie w Warszawskiej Nagrodzie Edukacji Kulturalnej oraz na Bielańskiej Gali Kultury w kategorii Edukacja Kulturalna. Za swoje osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej otrzymała Sapere Auso – Nagrodę Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.

W wolnej chwili prowadzi bloga www.rudziknabielanach.pl i pisze teksty do lokalnego miesięcznika „Nasze Bielany”. Uwielbia podróże.