FUNDACJA:

NASZ ZESPÓŁ

👋 Nasz zespół

Fundacja Rozwoju Pasji JoséSong została założona z potrzeby serca we wrześniu 2023 r., by wspierać młodych artystów z całej Polski w ich muzycznym rozwoju.

Nie udałoby się to, gdyby nie grono wspaniałych wolontariuszy, którzy wspierają Fundację:

Natalia Przełęcka, Zofia Majchrowska, Hanna Patorska, Zuzanna Bartkowska, Tomasz Włochacz, Kamil Prusak, Krzysztof Krzywicki.

Są oni niezastąpieni stanowią serce fundacji, angażując się w różnorodne przedsięwzięcia, od wspomagania przy koncertach po udział w projektach graficznych. 

Jesteśmy otwarci na nowe twarze, gotowe rozwijać swoje umiejętności, dzielić pasję do muzyki i sztuki. Dołącz do nas i wspólnie twórzmy niezapomniane chwile!

Założycielka fundacji

Karolina Rudzik

Założyła fundację, by pomóc innym w pełni wykorzystać ich potencjał twórczy. Pragnie stworzyć przestrzeń i szansę na pełen rozkwit pasji w szczególności młodych ludzi. Praca z młodzieżą daje jej ogromną radość i satysfakcję.

Ukończyła filologię germańską na Uniwersytecie Warszawskim, Studia Podyplomowe z Zarządzania Oświatą na UKSW i Podyplomowe Studia Menedżerskie dla Twórców, Artystów i Animatorów Kultury na UW. Dyplomowana nauczycielka języka niemieckiego. Pełniła funkcję kierowniczki Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie i opiekunki Młodzieżowej Rady Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy. Redaktorka prowadząca publikacji pt. „75-lecie”, która została nominowana do Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej. Dyrektorka Festiwalu JoséSong, który otrzymał wyróżnienie w Warszawskiej Nagrodzie Edukacji Kulturalnej oraz na Bielańskiej Gali Kultury w kategorii Edukacja Kulturalna. Za swoje osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej otrzymała Sapere Auso – Nagrodę Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.

W wolnej chwili prowadzi bloga www.rudziknabielanach.pl i pisze teksty do lokalnego miesięcznika „Nasze Bielany”. Uwielbia podróże.

koordynator ds. działań fundacji

Jan Sałek

Skupia się na skutecznej realizacji celów fundacji. Ma wkład w artystyczny wizerunek wydarzeń oraz ich przebieg.  Inicjuje oraz koordynuje część wydarzeń, prowadzi dialog m.in z potencjalnymi partnerami. Wspiera osoby zaangażowane w Fundację oraz przyczynia się do budowania pozytywnego wizerunku marki. Jest twórcą stron internetowych Fundacji oraz Festiwalu JoséSong.

Jest tegorocznym maturzystą na profilu mat-fiz-ang w XXII LO im. José Martí, wolontariuszem, inicjatorem i współorganizatorem wielu akcji charytatywnych oraz społecznych. W 2022 roku otrzymał tytuł Wolontariusza Roku nadany przez Kapitułę Nagrody Bielańskiego Wolontariusza. Uwielbia pracę z ludźmi oraz entuzjazm płynący ze sceny będąc konferansjerem na różnych imprezach. Przez 12 lat swojego życia tancerz Formacji Tańca Towarzyskiego Costa Latina zdobywającej tytuły Mistrza Polski Federacji Tańca Sportowego FTS oraz Polskiego Towarzystwa Tanecznego PTT. W 2021 roku postanowił związać się z Festiwalem JoséSong, inicjując nowe pomysły oraz odsłaniając coraz większy potencjał konkursu. Stale rozwija jego innowacyjność. Przyszłość zamierza łączyć z mediami, w szczególności z telewizją oraz news broadcastingiem. Stale rozwija się w tym kierunku kończąc kursy medialne i biorąc lekcje u nauczycieli śpiewu. W 2021 roku stworzył projekt Radia TOKJosé działającego przy XXII LO, gdzie przekazuje pasję do mediów innym kolegom i koleżankom z liceum. Fascynuje go magia muzyki, sztuki filmowej i teatralnej sprawiając, że realizuje się właśnie przy Fundacji Rozwoju Pasji JoséSong.