projekty:

PRODUKCJE MUZYCZNE

Dla odmiany... po polsku:

Płyta "Bielany akustycznie"

Nie da się ukryć, że Bielany to malownicza i urokliwa dzielnica Warszawy. Zachwyca spokojem, niepowtarzalnym klimatem i bliskością natury. Spacerując po cichych uliczkach, parkach, skwerach i Lasku Bielańskim można odpocząć od miejskiego zgiełku i pulsującej metropolii. Pewnie dlatego Bielany przyciągają wielu artystów, dla których bielański klimat stał się miejscem inspiracji. To tutaj powstawały polskie piosenki, które od dekad poruszają nasze serca. Część z nich w postaci coverów, znalazła się na trzeciej już jubileuszowej płycie z udziałem laureatów Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong – „Bielany akustycznie”. Premiera płyty miała miejsce 02. września 2023 r. podczas „Żegnaj lato na Bielanach” i przyciągnęła pod Bielańską scenę dziesiątki osób. Wystąpili: Ewa Rejman, Kinga Wołoszyn, Zuzanna Urbanik, Nadia Reguła, Daria Salamon, Aleksandra Pieczkowska, Elisabeth Pryka, Katarzyna Wygnaniec, Kornelia Czerwiec oraz tercet ESENCJA w składzie: Anna Kaniok, Weronika Grądzka i Laura Jasnos.

W młodych siła!

Współpraca z "FELIVERS"

Współpraca z zespołem „FELIVERS” zaczęła się w 2022 roku, gdy jego członkowie zasiedli w gronie jury VI edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong. W późniejszym okresie nawiązaliśmy współpracę ze studiem muzycznym Kofeina Music, którego właścicielami są gitarzyści zespołu – Miłosz Fergiński i Konrad Jażdżyk. To w tych progach nagrywane, aranżowane oraz realizowane były dwie festiwalowe płyty: w 2022 roku – „XmasStars” oraz w 2023 roku – „Bielany akustycznie”. W planach jest dalsza współpraca z zespołem oraz kolejne pasjonujące projekty.

FELIVERS:

KOFEINA MUSIC:

W zimowej odsłonie:

Płyta "XmasStars"

W następstwie sukcesu pierwszej płyty JoséSong Superstars stworzony został kolejny festiwalowy krążek. Przed wami prezentuje się magiczna, wielojęzyczna i niezapomniana płyta z coverami świątecznych przebojów – “XmasStars”. Pomysłodawczynią jej stworzenia była oczywiście założycielka Fundacji Rozwoju Pasji JoséSong – Karolina Rudzik. Płyta to naturalna kontynuacja współpracy z laureatami VI edycji JoséSong. Słuchając XmasStars, można usłyszeć niesamowite głosy Anety Domareckiej, Poli Radoń, Mai Dąbrowskiej, Amelii Lemańskiej, Zuzanny Ginko, Ewy Rejman, Mateusza Subocza oraz Darii Salamon. Dodatkowo w nagraniach utworów udział wzięła Oleksandra Knysh – gość specjalny, wówczas 16. letnia uchodźczyni z Zaporoża, która na swoim koncie ma udział w wielu telewizyjnych programach muzycznych. Każdy z artystów oczywiście sam wybierał świąteczny cover który znalazł się na płycie XmasStars. Gdy wszystko było już gotowe, team organizatorów festiwalu zaczął przygotowywać premierowe koncerty. Na początku zajawka świątecznych piosenek z krążka pojawiła się na “Bielańskich Mikołajkach 2022” przed Ratuszem Urzędu Dzielnicy Bielany – głównym sponsorem płyty. Jednak właściwa premiera odbyła się w piątek 16. grudnia 2022 roku na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz w Hali Hutnik w Galerii Młociny. Na koncertach obecni byli przedstawiciele władz UW, przedstawiciele Dzielnicy Bielany, radni Warszawy oraz wielu fanów naszego festiwalu. Widzowie mogli zgarnąć w konkursach (które były zorganizowane w trakcie koncertów) aż 6 płyt XmasStarsDodatkowo w ramach płyty zrealizowany został teledysk promocyjny. Wystąpiła w nim laureatka Grand Prix VI edycji Aneta Domarecka z piosenką “Christmas without you” (org. Ava Max). Serdecznie dziękujemy zespołowi IgnaśTV z CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki za stworzenie klipu. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia!