fundacja:

o nas

💚 KIM JESTEŚMY?

Fundacja Rozwoju Pasji JoséSong to organizacja non-profit, która dba o dobrostan młodzieży i działa na rzecz rozwijania talentów i pasji młodych ludzi poprzez edukację, kulturę i sztukę. To jedyna w swoim rodzaju przestrzeń, gdzie młodzież rozkwita poprzez pasję i zaangażowanie.

Głównym celem Fundacji jest wspieranie młodych osób w odkrywaniu i rozwijaniu ich pasji artystycznych poprzez działania edukacyjne, kulturalne i artystyczne. Wspieramy ich rozwój osobisty oraz poczucie własnej wartości.

Naszą misją jest stworzenie inspirującej społeczności, w której młodzi i ambitni ludzie mogą rozwijać swoje różnorodne umiejętności, kształtować swoją kreatywność oraz odnaleźć pasję, która napędza ich do zmiany świata poprzez sztukę.

Poprzez różne projekty i inicjatywy, Fundacja inspiruje, motywuje i integruje młodzież, tworząc przestrzeń, w której każdy może znaleźć swoje miejsce i wyrazić siebie. Wierzymy, że muzyka i sztuka to nie tylko narzędzia wyrażania siebie, ale także potężne środki rozwoju osobistego, które pomagają zrozumieć własne emocje i myśli, oraz inspirują do dzielenia się swoją pasją z innymi.

dlaczego powstaliśmy?

kilka faktów na start

👁 0 % młodych ludzi nie ma poczucia własnej sprawczości
👁 0 % czuje się bezużytecznie
👁 0 % uważa, że jest do niczego
👁 0 % ma brak motywacji do działania

PASJA |

i podążanie za nią jest odpowiedzią na negatywne statystyki

Wpływa na proces twórczy i kreatywność

Zwiększa zaangażowanie, koncentrację i wydajność

Zaspakaja potrzebę relacji z innymi ludźmi

Nadaje życiu większy sens!

Nasza Fundacja to inkubator pasji, który dba o dobrostan młodych ludzi, wspierając ich w twórczym rozwoju. To miejsce, gdzie młodzi ludzie tworzą wyjątkową społeczność, współdziałają kreatywnie, są dla siebie oparciem i inspiracją.

jak pomagamy?

SAM ZOBACZ 😉

Festiwale i koncerty

Organizujemy wydarzenia, które dają młodym talentom możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed szeroką publicznością i jury złożonym z doświadczonych profesjonalistów.

Warsztaty

Prowadzimy różnorodne warsztaty muzyczne, artystyczne i edukacyjne, które pomagają młodzieży rozwijać swoje talenty i zdobywać nowe umiejętności.

Wsparcie i Mentoring

Zapewniamy wsparcie i mentoring młodym artystom, pomagając im w stawianiu pierwszych kroków na scenie muzycznej i artystycznej.

Integrujemy społeczność wokół misji Fundacji, nagrywamy płyty z udziałem laureatów Festiwalu JoséSong, stwarzamy inspirujące środowisko, w którym artyści mogą zdobywać doświadczenie, rozwijać się artystycznie i budować swoje kariery i rozwijać swoje kompetencje.