projekty > koncerty:

Muzyka Miłości

Koncert w Urzędzie Gminy Michałowice

Muzyka Miłości: Koncert w Urzędzie Gminy Michałowice

W dniu 18 lutego 2024 roku, sala Urzędu Gminy Michałowice ożywiła się dźwiękami muzyki i głosów utalentowanych artystów. To właśnie tam odbył się niezwykły koncert pt. „Muzyka Miłości”, zorganizowany przez Fundację Rozwoju Pasji JoseSong.

Na scenie tego wyjątkowego wydarzenia zaśpiewały dwaj wspaniałe wokalistki, Gabriela Kurzac, multiinstrumentalistka i laureatka licznych konkursów ogólnopolskich, w tym Grand Prix Festiwalu JoseSong, uczestniczka programów telewizyjnych, takich jak „The Voice Kids TVP” czy „Szansa na sukces”, oraz Aleksandra Pieczkowska – uczestniczka wielu projektów muzycznych oraz laureatka Festiwalu JoseSong.
To nie tylko występy wokalistek wzbudziły zachwyt, ale także talent i kunszt pianisty, aranżera i kompozytora – Macieja Bąka. Jego umiejętności pianistyczne sprawiły, że każda melodia nabrała nowego, magicznego brzmienia.
Warto podkreślić, że wszyscy artyści, którzy wystąpili na tym koncercie, są związani z Akademią Muzyczną w Bydgoszczy, co dodaje im dodatkowego blasku i prestiżu.
Publiczność usłyszała utwory takie jak: Cheek to cheek, Szeptem do mnie mów, Taki cud i miód, You make me feel, I have nothing, Kocham cię.

Koncert „Muzyka Miłości” nie tylko dostarczył publiczności niezapomnianych wrażeń muzycznych, ale także stanowił wyraz wsparcia dla misji Fundacji JoseSong, która angażuje się w rozwój talentów młodych ludzi oraz promocję wartości kultury i sztuki.

 

Dziękujemy makijażystce Natalii Czerwińskiej (Natalia Czerwińska | Makijaż | Pruszków Warszawa (@nataliaczerwinska.mua) • Instagram photos and videos) za przepiękne makijaże.

autor: Karolina Rudzik
19. lutego 2024 r.