projekty > koncerty:

Koncert "Jestem Kobietą"

Inspirujący wieczór pełen muzyki i tańca

Koncert "Jestem Kobietą" – Inspirujący wieczór pełen muzyki i tańca

Wspaniała energia, piękna muzyka i niezapomniane momenty – oto krótkie podsumowanie koncertu „Jestem Kobietą”, który odbył się 08.03.2024 r. z inicjatywy naszej Fundacji w Centrum Kultury Izabelin. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło utalentowanych artystów, utrzymując publiczność w ekscytującym nastroju przez cały wieczór.

Wśród uczestników koncertu znaleźli się znakomici wokaliści, tancerze i muzycy, którzy dostarczyli niezliczonych emocji i chwil radości. Zuzanna Urbanik, Kornelia Czerwiec, Maja Walentynowicz, Katarzyna Wygnaniec, Ewa Rejman oraz tercet Esencja w składzie: Anna Kaniok, Weronika Grądzka i Laura Jasnos, zaprezentowali swoje niezwykłe talenty, poruszając publiczność swoimi wyjątkowymi interpretacjami.

Podczas koncertu można było usłyszeć wiele znanych utworów, takich jak „Jestem kobietą”, „To nie ja”, „Ale jestem” czy „Babę zesłał Bóg”. Ponadto, zespół 3M Band z Kalisza, w składzie Maciej Bąk, Tobiasz Michna i Mirosław Skowroński, dostarczył niesamowitych aranżacji i wirtuozerskiego wykonania. Koncert poprowadził Mateusz Michalski – reporter Red Carpet TV.

Nie tylko dźwięki, ale także taniec urozmaicił wieczór. Anastazja Staniszewska, Aleksandra Raplis oraz grupa taneczna z Akademii Tańca LOFF pod przewodnictwem Magdy Krasowskiej zachwycili widzów swoimi talentami tanecznymi, dodając dynamizmu i uroku całej imprezie.

Nie zabrakło również wielu niespodzianek, które urozmaiciły koncert. Gość specjalny pani Teresa Godlewska podzieliła się swoją inspirującą historią, a publiczność miała szansę wziąć udział w losowaniu nagród, wśród których znalazły się między innymi książki pani Teresy Godlewskiej, Urszuli Dudziak z autografem, poradniki od wydawnictwa MUZA, płyta od zespołu Felivers z autografami, olejki eteryczne od Oilo. Podczas koncertu publiczność uczestniczyła w krótkiej praktyce Self Care poprowadzonej przez Sylwię Buczak ze Sztuki Dobrostanu.

W ramach koncertu odbyła się premiera piosenki „Jestem kobietą” w serwisach streamingowch (https://emuzeme.link/jestemkobieta) oraz z premiera teledysku na YouTube – zapis z koncertu „Bielańskie Brzmienia”, który odbył się w listopadzie w Urzędzie Dzielnicy Bielany w Warszawie.

Ogromne podziękowania za współpracę przy wydarzeniu:

Matronat honorowy:

  • Fundacja Kobiety Inspirują

Patronat medialny:

  • Radio RDC

Partnerzy:

  • Sztuka Dobrostanu
  • Oilo i Olejkowa Szkoła
  • Skinset Clinic Kosmetologia & Medycyna Estetyczna
  • Wydawnictwo MUZA
  • Wydawnictwo Harde
  • DOZ.pl

Koncert „Jestem Kobietą” nie tylko dostarczył niezapomnianych przeżyć, ale również podkreślił znaczenie inspirującej muzyki i talentu, który ma moc łączenia i inspiracji. To wydarzenie stanowi doskonały przykład, jak muzyka może połączyć ludzi i dodawać wartości życiu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych, aby dowiedzieć się więcej o naszej działalności i przyszłych wydarzeniach. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy i razem możemy stworzyć jeszcze więcej magicznych chwil.

 

autor: Karolina Rudzik
12. marca 2024 r.