projekty > wydarzenia:

"Kawa na Bielanach"

z udziałem tercetu Esencja

Spotkanie autorskie "Kawa na Bielanach" z gościnnym występem tercetu Esencja

Dziękujemy za zaproszenie do udziału w niezwykłym spotkaniu autorskim, zorganizowanym w Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury w Warszawie.

W cyklu „Kawa na Estrady”, prowadzonego przez Mateusza Michalskiego, gościła Iwona Walentynowicz, która opowiadała o swojej książce „Karolina Kaczorowska. Pierwsza Dama Emigracji”. Publiczność mogła delektować się także pięknym występem Tercetu Esencja (w składzie Anna Kaniok, Weronika Grądzka i Laura Jasnos), utalentowanych podopiecznych Fundacji Rozwoju Pasji JoséSong, laureatek Festiwalu JoséSong.

Podopieczne Fundacji Rozwoju Pasji JoséSong i laureatki VII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu JoséSong przygotowały niepowtarzalny repertuar, w którym usłyszymy polskie przeboje w wyjątkowych, akustycznych aranżacjach. Co ciekawe, każdy utwór – który wszyscy znamy od dekad – jest związany z Bielanami!

W jakim stopniu i dlaczego? Tego dowiemy się na koncercie, który poprowadzi Jan Sałek. To będzie wieczór pełen magii dźwięków i niezapomnianych emocji. Przyjdź i poznaj Brzmienia Bielan!

Na scenie wystąpią: Ewa Rejman, Kinga Wołoszyn, Zuzanna Urbanik, Nadia Reguła, Natalia Kosmowska, Daria Salamon, Aleksandra Pieczkowska Elisabeth Pryka, Katarzyna Wygnaniec i tercet Esencja w składzie Anna Kaniok, Weronika Grądzka i Laura Jasnos.

Wokalistkom będzie towarzyszył zespół 3M Band, czyli: Maciej Bąk, Tobiasz Michna i Mirosław Skowroński.

Fundacja serdecznie dziękuje Pracowni Florystycznej Hortus Deliciarum oraz wizażystce Klaudii Łukasik za wsparcie przy organizacji tego wydarzenia.
 
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność przyjścia.
#WybieramBielany dla kultury i nie tylko!

autor: Karolina Rudzik
25. października 2023 r.