projekty > wydarzenia:

Otwarcie stroyteki

z udziałem laureatek Festiwalu JoséSong

Otwarcie STORYTEKI - Filii Biblioteki Bielany z udziałem Laureatek Festiwalu JoséSong

Miło nam poinformować, że 12.10.2023 r. odbyło się uroczyste otwarcie filii Biblioteki Bielany – Storyteka. Ta wyjątkowa przestrzeń kulturalna, położona na pierwszym piętrze Galerii Młociny, jest połączeniem tradycyjnej biblioteki ze światem nowych technologii, tworzona z myślą o bielańskich dzieciach i młodzieży.

Laureatki Festiwalu JoséSong, Ewa Rejman, Aleksandra Pieczkowska i Katarzyna Wygnaniec, uświetniły otwarcie swoim wspaniałym występem. Wokalistki zaśpiewały przeboje z najnowszej płyty „Bielany Akustycznie”. Swoimi niezwykłymi głosami i interpretacjami utworów muzycznych nasze utalentowane artystki dostarczyły publiczności emocji i wzruszeń.

Wierzymy, że Storyteka stanie się istotnym miejscem w kulturalnym krajobrazie Bielan, a współpraca z Biblioteką Bielany to doskonały przykład synergii między instytucjami kulturalnymi.

Dziękujemy Bibliotece Bielany za zaproszenie naszych artystek, podopiecznych naszej Fundacji, i życzymy Storytece wielu inspirujących wydarzeń i chwil, które przyczynią się do rozwoju kultury i edukacji na Bielanach.

autor: Karolina Rudzik
14. października 2023 r.