projekty > wydarzenia:

Międzypokoleniowa potańcówka

na Bielanach

Międzypokoleniowa Potańcówka na Bielanach

Z radością podsumowujemy wydarzenie „Międzypokoleniowa Potańcówka”, które miało miejsce 8 grudnia 2023 r. w Mediatece Strat-Meta na warszawskich Bielanach. Wyjątkowe chwile spędzone podczas tego wieczoru z muzyką lat 60. i 70. zostały wzbogacone przez utalentowane wokalistki z Voice Impact Studio, partnera naszej Fundacji.

Publiczność, zgromadzona na parkiecie, oddała się radości tańca przy tak kultowym repertuarze jak „Baju baj, proszę pana”, „Serduszko puka w rytmie cza-cza”, „Pod papugami”, „Do grającej szafy grosik wrzuć” czy „Chodź pomaluj mój świat”. Atmosfera pełna energetycznych rytmów i nostalgii za dźwiękami przeszłości sprawiła, że to wydarzenie było niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie przenieść się w magiczny świat muzyki i tańca.

Dziękujemy wokalistkom z Voice Impact Studio za niezwykłe emocje, jakie dostarczyły swoim występem, oraz publiczności za entuzjastyczne uczestnictwo w potańcówce. Za wsparcie dziękujemy także Jackowi Maślance, założycielowi Voice Impact Studio. Dziękujemy także bielańskiej Bibliotece Publicznej za zaproszenie.

autor: Karolina Rudzik
12. grudnia 2023 r.