projekty > Wydarzenia:

Festiwal Rodziny

JoséSong na Murawie

Festiwal Rodziny: JoséSong na Murawie

26 maja 2024 roku odbył się 8. Piknik Rodzinny organizowany przez Fundację ART na murawie Stadionu Polonii. Wydarzenie przyciągnęło tłumy rodzin, oferując wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Była to doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu i cieszenia się różnorodnymi formami rozrywki.

Fundacja Rozwoju Pasji JoséSong aktywnie uczestniczyła w Pikniku Rodzinnym, prezentując swoje działania i osiągnięcia. Na specjalnie przygotowanym stoisku można było zapoznać się z działalnością Fundacji, a także wziąć udział w warsztatach wokalnych, które prowadział trener wokalny i juror Festiwalu JoseSong – Jacek Maślanka. Nasze wokalistki uświetniły inicjatywę swoim występem, wykonując piękne utwory na murawie stadionu. Publiczność miała okazję usłyszeć piosenki w wykonaniu tercetu Esencja, Kasi Wygnaniec, Elis i Nadii Re. Szczególne podziękowania należą się Karolinie Bukale za jej gościnny wstęp, który dodał uroku całemu wydarzeniu.

Ogromnie cieszy nas fakt, że laureaci Festiwalu JoséSong tworzą własne utwory. Nadia Re i Elis zaśpiewały podczas pikniku swoje autorskie piosenki, co było wyjątkowym momentem dla nas wszystkich. Marzymy, aby zorganizować duży koncert z piosenkami stworzonymi przez młodych artystów. Każda złotówka się liczy, dlatego prosimy o wsparcie naszej inicjatywy. Pomóż nam zrealizować to marzenie i wesprzyj naszą zbiórkę: https://pomagam.pl/3pfpk4

Dziękujemy Fundacji ART za zaproszenie i wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten dzień był niezapomniany. Razem możemy więcej!

Zdjęcia: Fundacja ART

autor: Karolina Rudzik
31. maja 2024 r.