projekty > wydarzenia:

11. PIKNIK RODZINNY

POLSKO-HISZPAŃSKIEJ IZBY GOSPODARCZEJ Z JoséSong

Promując misję i wartości...

W niedzielę, 16 czerwca 2024 roku, Fundacja Rozwoju Pasji JoséSong miała przyjemność uczestniczyć w 11. Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez Polsko-Hiszpańską Izbę Gospodarczą na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Wydarzenie obfitowało w różnorodne atrakcje, które przyciągnęły rodziny z dziećmi i miłośników kultury hiszpańskiej. Podczas wydarzenia wystąpiła Katarzyna Wygnaniec – laureatka I miejsca 7. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong. Kasia zaśpiewała dwie piosenki w języku hiszpańskim: Con la miel en los labios oraz Quizas Quizas. Następnie Marta Dębska i zespół Los Payos zaprezentowali koncert flamenco, a uczestnicy mogli spróbować swoich sił w nauce tego pełnego pasji tańca. Całe wydarzenie poprowadził znany i lubiany Conrado Moreno, który swoją charyzmą i poczuciem humoru przyciągał uwagę uczestników i wprowadzał wszystkich w doskonały nastrój.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego fantastycznego wydarzenia, promując jednocześnie naszą misję i wartości. Do zobaczenia za rok!

autor: Karolina Rudzik
18. czerwca 2024 r.